Registered Participants (A)

4-13th May 2018

 

 

 

 

Aarnimetsä

---

Anneke Alfintytär Lindu

Lady

Aarnimetsä

 

Dorothea

 

Aarnimetsä

---

Elzebeth Múnserin

Lady

Aarnimetsä

 

Ivan

Sir

Aarnimetsä

 

Maryan Blacke of York

Baroness

Aarnimetsä

 

Tuomas Tharo

Lord

Aarnimetsä

---

Vilhelm Torbiörnsson

Master

Hukka, Aarnimetsä

---

Elijah of Redsky

Lord

Hukka, Aarnimetsä

---

Menja

Frouva

Humalasalo, Aarnimetsä

---

Jolanda de Meyre

Mistress

Miehonlinna, Aarnimetsä

---

Hildegard Juhanantytär

Fru

---

 

 

Aros

---

Agnes Odygd

Princess

Aros

---

Arenwald

Master

Aros

---

Celemon Gwynedd

Dame

Aros

---

Edricus Filius Offaeus

Lord

Aros

---

Fredrik the Destroyer

 

Aros

---

Helwig Ulfsdotter

Mistress

Aros

 

Isabel du Talus

Lady

Aros

---

Jon

 

Aros

---

Karin Thorkelsdotter

 

Aros

---

Kristina von Aros

 

Aros

 

Lia de Thornegge

Mistress

Aros

---

Signe Scrifuerska

Mistress

Aros

---

Sten Stensson

Herr

Aros

---

Una Björndóttir

Fru

Aros

 

Ulvhild från Undarsvik

Fru

Aros

---

Wlfric of Derneford

Earl

 

---

 

 

Attemark

---

Aetta Jansdatter

Fru

Attemark

---

Albrechet Wolfenburg

Lord

Attemark

---

Alienor of Farryngdon

Duchess

Attemark

---

Anna de Normandie

 

Attemark

---

Atli

Sir

Attemark

---

Büjeg Cheretei

 

Attemark

---

Catorina de Urquhart

Fru

Attemark

---

Cecilia

Countess

Attemark

---

Constance

 

Attemark

 

Contradine Weydehartz

 

Attemark

---

Dag Tryggvasson

Lord

Attemark

---

Dobromil

 

Attemark

---

Eira av Attemark

Vicontess

Attemark

---

Elaine fitzHume

THL

Attemark

---

Elin

 

Attemark

---

Ellida

 

Attemark

---

Emla

 

Attemark

---

Emma Mickelsdatter

 

Attemark

---

Esbjörn Leifsson

Herr

Attemark

---

Frida

 

Attemark

---

George fitzHume

Sir

Attemark

 

Gerhardt von Wüstenburg

Sir

Attemark

---

Ghazeke Kattahierna

The Hs. of N-D

Attemark

---

Gorm Glupe

Herr

Attemark

---

Hella Stigsdotter

Fru

Attemark

---

Henrik Hand

Lord

Attemark

---

Hilda

Lady

Attemark

---

Lucia la Rossa

Lady

Attemark

 

Lukas Drakhufvud Barskeson

 

Attemark

---

Matthew Blackleaf

Duke

Attemark

---

Matti

 

Attemark

---

Mickel Biörnsson

Mäster

Attemark

---

Odd

 

Attemark

---

Óláf kaupmaðr Einars son

 

Attemark

---

Oskar Blanksvärd

 

Attemark

 

Rian MacFinn

Sir

Attemark

 

Robin Foole

 

Attemark

---

Roidh Cambuell

Lord

Attemark

 

Sara Gunnarsdotter af Attemark

Lady

Attemark

------

Styrmir af Næstweth

Lord

Attemark

 

Theodora Weydehartz

 

Attemark

---

Tilde af Attemark

Fru

Attemark

---

Tina Mickelsdatter

 

Attemark

---

Tiwaz

 

Attemark

 

Tova

Lady

Attemark

------

Trolliver

 

Attemark

 

Willhelmina Weydehartz

Viscountess

Attemark

---

William MacMillian

 

Attemark

---

Wylla MacMillian

 

Attemark

---

Ylghia Urwäder

Fru

Attemark

---

Yrsa

 

Attemark

---

Zakarias Blanksvärd

 

Camp Torrest, Attemark

---

Oddvar

 

 

 

 

 

 

REGISTERED PARTICIPANTS

 

 

SCA Group

 

SCA Name

SCA Title

Double Wars

.

4-13th May 2018

.

Sjöröds Lägerområde, Gyllebo 116, 27297 GÄRSNÄS

Double Wars XXXI