(A - A)

REGISTERED PARTICIPANTS

 

 

SCA Group

 

SCA Name

SCA Title

 

 

 

 

Aarnimetsä

 

Elijah of Red Sky

Lord

Aarnimetsä

 

Ivan the Bastard

Baron

Aarnimetsä

 

Izabella del Cacco

Countess

Aarnimetsä

 

Katheryn Hebenstreitz

Meisterinne

Aarnimetsä

 

Magdalen Yrjänäntytär

 

Aarnimetsä

 

Mikael

Vapaaherra

Aarnimetsä

 

Rikissa Apilgaard

Baroness

Hucca, Aarnimetsä

 

Christine de Byzance

Lady

Hucca, Aarnimetsä

 

Maerith aff Weselax

Lady

Poukka, Aarnimetsä

 

Alienor de Florentia

Lady

Poukka, Aarnimetsä

 

Johan Eerikinpoika

 

Poukka, Aarnimetsä

 

Vilhelm

Master

 

 

 

 

Ad Flumen Caerulum

 

Alienor de Salignac

Lady

 

 

 

 

Aros

 

Agnes Odygd

Countess

Aros

 

Celemon Gwynedd

Dame

Aros

 

Edricus Filius Offaeus

Master

Aros

 

Einar Helsingr

Baron

Aros

 

Helwig Ulfsdotter

Mistress

Aros

 

Jon

Herr

Aros

 

Karin Torkelsdotter

Fru

Aros

 

Lia de Thornegge

Mistress

Aros

 

Marlein Eberlin

Herrin

Aros

 

Peter Bengtsson Bielke av Vesaborg

 

Aros

 

Rosalind

 

Aros

 

Silwa af Swaneholm

Honarable lady

Aros

 

Sten Stensson

Herr

Aros

 

Una Björnsdottir

Fru

 

 

 

 

Attemark

 

Aetta Jansdatter

Fru

Attemark

 

Anna de Normandie

 

Attemark

 

Alienor of Farryngdon

Duchess

Attemark

 

Catriona de Urquhart

Fru

Attemark

 

Eira av Attemark

Vicountess

Attemark

 

Elin

 

Attemark

 

Elvira

 

Attemark

 

Emilia Gunnarsdotter

Fru

Attemark

 

Emma

 

Attemark

 

Emma Mickelsdatter

 

Attemark

 

Gerhardt

Sir

Attemark

 

Godfrey Sparkle

 

Attemark

 

Gorm Glupe

Lord

Attemark

 

Gottrik

 

Attemark

 

Hella Stigsdotter

Fru

Attemark

 

Lucia la Rossa

Lady

Attemark

 

Lukas

 

Attemark

 

Matthew Blackleaf

Duke

Attemark

 

Mickel Biörnsson

Mäster

Attemark

 

Moa

 

Attemark

 

Olafr kaupmaðr Einars son

The Fabulous

Attemark

 

Oskar Blanksvärd

 

Attemark

 

Roidh Cambuell

Lord

Attemark

 

Styrmir af Næstweth

Lord

Attemark

 

Tina Mickelsdatter

 

Attemark

 

Vincent

 

Attemark

 

William Blanksvärd

 

Attemark

 

Wylla MakMyllan

 

Attemark

 

Ylghia Urwäder

Fru

House Torrest, Attemark

 

Dobromil Dlouhy

 

House Torrest, Attemark

 

Elvira

 

House Torrest, Attemark

 

Gracia Ferraro da Varena

 

House Torrest, Attemark

 

Leonora

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Double Wars XXXII

Sjöröds Lägerområde, Gyllebo 116, 27297 GÄRSNÄS

24th May - 2nd June, 2019